Скільки не май фінансів, все одно хочеться більше. Напевно, відчувати їхню постійну нестачу люди почали з того ж дня, як узвичаїлися перші монетки. У всякому разі, талісмани та амулети для залучення грошей у свій гаманець люди вміли робити ще до появи паперових купюр. Безліч способів приманити багатство було вигадано давніми слов'янами, не менше – китайцями, які почали використовувати монети раніше за багатьох інших народів. Проста побутова магія цілком доступна і сучасникам.
П'ять золотих правил багатія
Отже, монетки люблять усі - але що ж подобається їм самим? Є кілька важливих правил, яких треба навчитися дотримуватись, інакше ніякі амулети не допоможуть залучити багатство.
- Гроші люблять рахунок. Приказка виникла не так. Тим, хто бажає покращити фінансовий добробут, слід привчити себе щодня перераховувати наявну готівку, аж до найдрібнішої монети.
- Для цього доведеться звикати тримати кошти в порядку, а не розсовувати монети та купюри численними кишенями одягу і забувати про них. Правило номер два – порядок. Купюри слід акуратно розправити та скласти одну до іншої, монетки – зібрати у спеціальне відділення.
- Ту суму, яку тримають при собі на витрати, слід носити в новому, акуратному гаманці або гаманці. Не так важливо, чи буде він зі шкіри або недорогого замінника, важливіше охайність і привабливий зовнішній вигляд.
- У жодному разі не слід нехтувати дрібницями, відмовлятися від здачі в магазині, якщо її видали монетками. Якщо є бажання порадувати чаєвими продавця чи офіціанта, дрібницю можна віддати їм, але саме з цією метою, а не через нехтування монетками.
- Ні монетки, ні купюри не слід передавати з рук до рук: виникає ризик "підчепити" несприятливу енергетику. Під час розрахунків їх кладуть на стіл, прилавок. Жебракам монетки подають не в протягнуту долоню, а в шапку, коробку. Якщо таких немає, краще утриматися від милостині, щоби потім не просити її самому.
Всі ці правила ґрунтуються на давніх грошових традиціях та перевірені не одним поколінням.
Управління грошовою енергетикою
Все у світі тісно взаємопов'язане, пронизане потоками енергії, що постійно перебувають у русі. Фінансова енергетика – невід'ємна частина цього колообігу. І людині під силу навчитися керувати нею так, щоб приплив багатства став активнішим від грошового відтоку. Зовсім перекрити фінансовий відтік неможливо, та й не потрібно. Безглузде накопичення не допоможе розбагатіти, тому що приплив та відтік взаємозалежні.
Гроші можна і треба витрачати! Але є одна обов'язкова умова: фінансові витрати мають приносити радість. Слід балувати себе, якщо хочеться. Фраза "я не можу собі цього дозволити" повинна назавжди піти з лексикону. Замість неї слід звикнути думати так: "я люблю багатство і тішуся з можливостями, які воно відкриває, а багатство любить мене".
А ще грішми треба ділитися. Мільйонери не даремно витрачають величезні суми на благодійність: це окупається сторицею. Не менш ефективні витрати не на себе, а на радість близьким. Навіть недорогі подарунки та викликані ними теплі емоції підтримають енергетичні потоки, пов'язані із фінансами. Добробут неодмінно покращиться, бо гроші охоче приходять туди, де панує радість та любов.
Гаманець – головний фінансовий талісман
Талісмани для залучення грошей у гаманець можна зробити самостійно, а можна купити. Обидва способи залучити багатство по-своєму добрі. Деякі особливо сильні амулети вимагають додаткової активації, інші працюють самі собою, вже самим фактом присутності посилюючи приплив фінансової енергетики.
Найперший талісман, який приманює гроші - сам гаманець. Як уже говорилося вище, він не повинен бути затяганим. Охайність, справність фурнітури - неодмінна умова.
Штучні матеріали цілком допустимі, але найкращий варіант – натуральна шкіра. Колір кращий червоний. Він символізує багатство у слов'янської культурі, а й у Китаї, Індії.
Відповідно, ідеальне містище для купюр та дрібних монет – червоний шкіряний гаманець з відділеннями для банкнот різного номіналу. Добре, якщо він буде оздоблений металевими деталями жовтого кольору. Посилити привабливу для фінансів енергетику гаманця допоможуть спеціальні грошові амулети.
Загальні рекомендації щодо самостійного створення грошових амулетів
Тим, хто вирішив зробити грошові талісмани для гаманця своїми руками, слід врахувати: амулети не можна робити та активувати у злиднях. Не слід просити Всесвіт про кошти на лікування, погашення боргів, що накопичилися. Так працює грошова енергетика: потреба її відштовхує, а добробут і радість притягують багатство. Саме тому багатії багатіють, а бідняки все глибше поринають у злидні. Замовляючи фінансові талісмани, слід думати про радощі, які принесе багатство.
Всі грошові талісмани виготовляються і активуються на Місяць, що росте. Ще ефективнішими вони стануть, якщо зробити їх з урахуванням планетарного часу – наприклад, у день і годину Юпітера, який управляє фінансовими справами. Він настає в четвер, першу годину після сходу сонця.
Думки матеріальні. Під час активації амулетів слід якомога вірогідніше уявляти блага, доступні багатіям, але при цьому думати про них не із заздрістю, а так, ніби все це вже в руках.
Нерозмінний гріш
Цей потужний "гаманець" талісман часто згадується у казках різних народів. Але, на відміну від шапки-невидимки чи скатертини-самобранки, він реально існує. Більше того, зробити його можна своїми руками. Щоправда, працює він дещо не так, як описано в казці: розплачуватись їм не можна, треба просто носити при собі в гаманці.
Для виготовлення нерозмінної монети знадобиться, як очевидно з назви амулету, монета, та не проста, а особлива для власника. Наприклад, це може бути монета з першої зарплати, подарований ювілейний рубль, знайдений старовинний гріш, або будь-яка інша незвичайна монета з історією.
Для монетки шиється мішечок - невеликий, за розміром монети. Обов'язково з червоної тканини, найкраще – бавовни, шерсті чи льону, тобто натурального матеріалу.
Перш ніж помістити монету в мішечок, її слід "скупати" у світлі Місяця, що росте, а потім особливим чином заговорити. Робиться це своїми словами. Особливу монету підносять до губ, тримаючи в складених ковшів долонях, і тихо просять допомогти знайти багатство. Обов'язково треба пообіцяти талісману, що фінанси будуть використані на благо та радість. Потім слід подякувати монеті за допомогу, сховати в приготований мішечок, перев'язати його червоною або золотистою стрічкою або ниткою. Після цього залишиться лише покласти талісман у гаманець – і чекати на ефект від заговореної монетки.
Аналогічно монеті створюється інший талісман, близький за значенням – так звана купюра нерозмінна. Деякі джерела рекомендують використовувати для створення амулету універсальний долар. Але більшість сходиться на думці, що найефективніша місцева валюта. Процес виготовлення талісмана той же, що для монети, хіба що мішечок знадобиться трохи більше - такий, щоб помістилася складена банкнота трикутником.
Амулети стародавніх слов'ян
Предки використовували виготовлення фінансових талісманів як монети, а й прості, загальнодоступні побутові предмети. Але годилися не всякі, а ті, що принесли господареві прибуток. Так, пастух міг зробити амулет із вовни, землероб – із жмені зерна, тесляр – із дерева. Невелику кількість "щасливого" продукту загортали в червоний клаптик і носили в мошне - аналог сучасних гаманців. Слід уточнити, що на той час паперові банкноти ще не узвичаїлися, так що для фінансових розрахунків використовувалися виключно монети різної гідності, зроблені з міді, срібла, золота.
Для зберігання та носіння монет використовували міцні мішечки – їх називали мошна, гаманець. Часто їх прикрашала вишивка, яка могла перетворити гаманець на потужний фінансовий амулет. Обов'язково використовувалися нитки червоного кольору. Мотивом вишивки були щасливі символи, які приваблюють багатство: підкови, колоски, сонце з променями та ін.
До речі, підкова і сьогодні вважається символом добробуту, удачі. У гаманець її, само собою, покласти не можна, але для цього цілком згодяться мініатюрні зображення, зроблені з металу. Амулети треба заговорити так само, як нерозмінний гріш, щоб активувати.
Найбільш "грошовим" каменем вважається малахіт. Навіть невеликі необроблені шматочки цього каменю притягують гроші в гаманець, якщо їх заговорити так само, як монети та інші фінансові амулети. Підвіску, намистинку або простий уламок малахіту ховають у таємній кишеньці гаманця і постійно носять, не викладаючи.
Грошові приманки інших народів
А ось що використовують, щоб заманити багатство, жителі інших країн:
- Символ П'яти Благ поширений у Китаї. Це коло, в центрі якого розташований знак, званий Універсум Вічності, а навколо нього – п'ятірка кажанів. У китайській мові назва цих тварин співзвучна зі словом "щастя". Кожна мишка уособлює одне з благ: довголіття, радість, удача, здоров'я, багатство.
- У тому ж Китаї як грошова принада використовують старовинні круглі монети з квадратним вирізом у центрі. Сьогодні це переважно сучасні вироби – справжні монети такого зразка вийшли з фінансового обороту ще в одинадцятому столітті. Таку монетку тримає в пащі один із найвідоміших символів Фен-шуй, грошова жаба.
- Друк Соломона заманює багатство у євреїв, арабів. Це медальйон із шестикінцевою зіркою, зазвичай зроблений з дорогоцінних металів, прикрашений стародавніми символами.
- М'єльнір, мініатюрне зображення молота Тора, носять скандинави.
- Чотирилист конюшини популярний у Західній Європі. Це може бути справжній засушений листок, так і його зображення.
- Скарабеї приносять достаток єгиптянам. Зображення жука наносяться на медальйони, що виточуються з каменю. Носять їх потай.
Як примагнітити багатство
Ще один цікавий спосіб робити грошові талісмани в гаманець пов'язаний із використанням магнітного залізняку. Щоб зробити фінансовий магніт, знадобиться використати брусок заліза, великий напилок, будь-який магнітик. Також знадобиться золота фарба, у балоні чи рідка.
Потрібно докласти зусиль, щоб за допомогою напилка отримати деяку кількість залізної стружки. Багато не знадобиться, достатньо дрібки. Тирсу слід покрити шаром золотої фарби, дати висохнути. Потім беруть магніт. На нього збирають отриману стружку і дають їй намагнітитися протягом доби, після чого збирають у маленький мішечок із щільної червоної тканини. Такі амулети для приманювання грошей у гаманець використовують у різних країнах, тому не можна точно сказати, де вони були вигадані. Причина їх популярності – простота виготовлення та висока ефективність.